Serwis komputerowy Wołomin

W ramach serwisu komputerów przeprowadzam następujące czynności:

Powyższa lista jest zbiorem czynności które wymagają fizycznej ingerencji w sprzęt. Inne wykonywane przeze mnie usługi znajdują się na stronie „Usługi informatyczne”.

Nie przeprowadzam napraw na podzespołach - nie zajmuję się naprawą spalonych płyt głównych, zalanych zasilaczy etc.

Nie naprawiam urządzeń firmy Apple.

Naprawa komputerów stacjonarnych

Przeprowadzam bezpłatnie pełną diagnostykę komputerów stacjonarnych.

Naprawa laptopów

Nie przeprowadzam czynności takich jak reballing układu BGA, wymiany gniazda zasilania, inwertera etc.

Czas wymiany niektórych elementów takich jak napęd optyczny bądź matryca jest zależny od czasu oczekiwania na dany komponent. Cena komponentu wraz z szacunkowym czasem oczekiwania są przedstawiane klientowi zawsze przed podjęciem decyzji o naprawie.

Naprawiam laptopy wszystkich znanych marek takich jak Asus, Acer, Samsung, Lenovo, HP, Toshiba, Dell etc.

Serwis laptopa i komputera - jak dostarczyć sprzęt?

Jeżeli znajdujesz się w na terenie Wołomina, Kobyłki, Zagościńca etc. (mapa darmowego dojazdu znajduje się tutaj) przyjadę zdiagnozować Twój problem za darmo. Jeśli sytuacja będzie wymagać ode mnie zabrania sprzętu do domu, jego odwiezienie z powrotem do klienta po naprawie będzie również darmowe.

W innym wypadku zapraszam do ustalenia szczegółów osobiście - przyjadę za drobną opłatą "na paliwo". Sprzęt można mi również przywieźć samodzielnie - naprawię go u siebie w domu.

Działam na terenie całego powiatu wołomińskiego (gminy Kobyłka, Marki, Ząbki, Zielonka, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Dąbrówka, Jadów, Klembów, Poświętne i Strachówka)

Dlaczego akurat mój serwis?

Serwisów komputerowych w Wołominie jest wiele. Większość oferuje podobną jakość usług - a więc po co przepłacać?

Oferuję konkurencyjne ceny, darmowy dojazd oraz diagnozę. Nic nie zapłacisz jeżeli okaże się, że naprawa jest nieopłacalna bądź niemożliwa.

Naprawianie komputerów nie jest moim głównym zajęciem. Nie oznacza to jednak, że nie posiadam doświadczenia - jeśli chcesz, przeczytaj o mnie więcej lub zadzwoń - 502 078 755.