Serwis komputerowy Wołomin

W ramach serwisu komputerów przeprowadzam następujące czynności:

Powyższa lista jest zbiorem czynności które wymagają fizycznej ingerencji w sprzęt. Inne wykonywane przeze mnie usługi znajdują się na stronie „Usługi informatyczne”.

Nie naprawiam urządzeń firmy Apple. Nie przeprowadzam napraw w ramach gwarancji.

Naprawa komputerów stacjonarnych

Przeprowadzam pełną diagnostykę komputerów stacjonarnych.

Naprawa laptopów

Dyski oraz pamięci RAM mogę z dużym prawdopodobieństwem wymienić od ręki - proszę jednak o wcześniejszy telefon. Czas wymiany niektórych elementów takich jak napęd optyczny bądź matryca jest zależny od czasu oczekiwania na dany komponent. Cena komponentu wraz z szacunkowym czasem oczekiwania są przedstawiane klientowi zawsze przed podjęciem decyzji o naprawie.

Naprawiam laptopy wszystkich znanych marek takich jak Asus, Acer, Samsung, Lenovo, HP, Toshiba, Dell etc.

Nie przeprowadzam czynności takich jak reballing układu BGA, wymiany gniazda zasilania, inwertera etc.

Serwis laptopa i komputera stacjonarnego - jak dostarczyć sprzęt?

Jeżeli znajdujesz się w na terenie Wołomina, Kobyłki, Zagościńca etc. (mapa darmowego dojazdu znajduje się tutaj) mogę przyjechać zdiagnozować problem bezpośrednio u klienta. Jeśli sytuacja będzie wymagać ode mnie zabrania sprzętu do domu, jego odwiezienie z powrotem do klienta po naprawie będzie darmowe.

W innym wypadku zapraszam do ustalenia szczegółów osobiście - przyjadę za drobną opłatą "na paliwo". Sprzęt można mi również przywieźć samodzielnie - naprawię go u siebie w domu.

Działam na terenie całego powiatu wołomińskiego (gminy Kobyłka, Marki, Ząbki, Zielonka, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Dąbrówka, Jadów, Klembów, Poświętne i Strachówka)

Dlaczego akurat mój serwis?

Oferuję konkurencyjne ceny oraz darmowy dojazd. Nic nie zapłacisz jeżeli okaże się, że naprawa jest nieopłacalna bądź niemożliwa.

Naprawianie komputerów jest teraz moim głównym zajęciem. Posiadam spore doświadczenie - jeśli chcesz, przeczytaj o mnie więcej lub zadzwoń - 502 078 755.