Serwis komputerowy Wołomin

Jesteś z Wołomina bądź okolicy a Twój komputer właśnie przestał się uruchamiać? A może paroletni laptop pracuje zbyt wolno i wymaga modernizacji?

Jeżeli tak, trafiłeś na odpowiednią stronę - WWLserwis.pl to serwis komputerowy, który pomoże Ci z każdym Twoim informatycznym problemem. Skontaktuj się ze mną pod numer 502 078 755 i przekonaj się sam!

Naprawa komputerów

W ramach serwisu komputerów przeprowadzam między innymi następujące czynności:

Lista powyżej jest zbiorem czynności które wymagają fizycznej ingerencji w sprzęt. Wykonuję jednak o wiele więcej usług informatycznych takich jak:

Naprawa laptopów

Naprawiam laptopy wszystkich znanych marek takich jak Asus, Acer, Samsung, Lenovo, HP, Toshiba, Dell etc.

Dyski oraz pamięci RAM mogę z dużym prawdopodobieństwem wymienić od ręki - proszę jednak o wcześniejszy telefon. Czas wymiany niektórych elementów takich jak napęd optyczny bądź matryca jest zależny od czasu oczekiwania na dany komponent (przeważnie 2 dni robocze). Cena części wraz z szacunkowym czasem oczekiwania są przedstawiane klientowi zawsze przed podjęciem decyzji o naprawie.

Serwis laptopa i komputera stacjonarnego - jak dostarczyć komputer, który nie działa?

Jeśli chcesz przywieźć sprzęt osobiście - proszę o kontakt pod numer 502 078 755 w celu umówienia się na konkretną godzinę. Lokalizację serwisu znajdziesz na Google Maps.

Jeżeli jednak wolisz nie wychodzić z domu a znajdujesz się w na terenie Wołomina, Kobyłki, Zagościńca etc. (mapa darmowego dojazdu znajduje się tutaj) mogę przyjechać po Twój sprzęt za darmo. Jego odwiezienie po naprawie również będzie darmowe.

Działam na terenie całego powiatu wołomińskiego (gminy Wołomin, Kobyłka, Zielonka, Radzymin, Marki, Ząbki, Tłuszcz, Dąbrówka, Jadów, Klembów, Poświętne i Strachówka)

Wsparcie IT bezpośrednio u klienta

Niektórych usług nie da się wykonać na odległość. Jeżeli potrzebujesz wizyty informatyka (by na przykład podłączyć drukarkę, bądź rozbudować swoją sieć) skontaktuj się ze mną i umów na wizytę.

Dlaczego akurat mój serwis?

Gwarancja jakości

To oczywiste, że jeżeli klient jest zadowolony z usług - poleca je dalej. Dlatego satysfakcja każdego klienta jest priorytetem. Nawet tego z najbłahszym problemem.

Oferuję konkurencyjne ceny oraz darmowy dojazd na dużym obszarze.

Co więcej - nic nie zapłacisz jeżeli okaże się, że naprawa komputera jest nieopłacalna bądź niemożliwa.

Bezpieczeństwo danych

W trakcie wykonywania czynności na Państwa sprzęcie nie przeglądam ani nie kolekcjonuję żadnych Państwa danych - zdjęć, haseł, dokumentów itd.

Jeżeli zaistnieje potrzeba skopiowania danych na zewnętrzny nośnik - na przykład podczas przywracania bądź przenoszenia danych - wszystkie przekopiowane pliki zostaną usunięte od razu po przeprowadzeniu wszystkich usług informatycznych.

Szybkość działania

Naprawą komputerów zajmuję się przez 7 dni w tygodniu, a godziny mojej pracy są elastyczne. Oznacza to, że - w miarę możliwości - po wcześniejszym ustaleniu z klientem usługa może być wykonana każdego dnia i o każdej porze.

Po otrzymanym telefonie istnieje zaś szansa na to, że będę mógł przyjechać do Państwa natychmiastowo. Jeżeli nie jest to w danej chwili możliwe, możemy umówić się na wizytę o późniejszej godzinie.

Naprawianie komputerów jest moim głównym zajęciem. Posiadam duże doświadczenie - jeśli chcesz, przeczytaj o mnie więcej lub zadzwoń - 502 078 755.