Serwis komputerowy Kobyłka

Twój komputer zaczął sprawiać Ci problemy? Potrzebujesz rzetelnego serwisu komputerowego, który naprawi Twoje urządzenie?

Jeśli chcesz aby Twój uszkodzony komputer znów pracował sprawnie jak wcześniej lub nawet jeszcze szybciej, zapraszam do skorzystania z moich usług.

Jeżeli mieszkasz w Kobyłce bądź w okolicy, dobrze trafiłeś.

Naprawa laptopów i notebooków

Podczas pracy na laptopie Twój sprzęt odmówił posłuszeństwa? Zaczął działać wolniej lub całkowicie się nie włącza? A może uległ uszkodzeniu na skutek upadku lub nieumyślnego zalania?

Wszystkiemu można zaradzić. Oferuję takie usługi jak:

Oraz wiele innych usług, dzięki którym każdy będzie w pełni zadowolony ze swojego urządzenia.

Naprawa PC

W przypadku naprawy jednostek stacjonarnych oferta jest tak samo rozbudowana, jednak poprzez budowę komputera pozwala na jeszcze większe możliwości rozbudowy i konfiguracji sprzętu dostosowane do wymagań klienta.

Inne usługi serwisowe

Poza typową naprawą lub modernizacją sprzętu, oferuję:

Dostarczenie oraz odbiór

Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym zapraszam po odbiór lub dostarczenie sprzętu do mojego serwisu - lokalizację znajdziesz tutaj. Oferuję także darmowy odbiór oraz dowóz sprzętu na terenie Wołomina, Kobyłki i okolic. (mapę darmowego dojazdu znajdziesz tutaj).

Usługi informatyczne u klienta

Niektóre usługi wymagają zrealizowania ich na miejscu. Jeśli zajdzie taka potrzeba, w dogodnym dla klienta terminie wykonam taką usługę.

Dołącz do setek zadowolonych klientów

Z usług WWLserwis.pl skorzystało już setki klientów zadowolonych ze współpracy ze mną oraz jakości wykonywanej przeze mnie pracy.