Cześć! Jestem

Robert Łopata

...czyli 21-letni informatyk z Wołomina.

robert łopata

Parę słów o mnie

Cześć! Jak już zapewne przeczytałeś, mam na imię Robert i mam 21 lat. Jestem tuż po ukończeniu szkoły średniej - moim wyborem było technikum informatyczne.

Wybór ten nie był wyborem przypadkowym - wiedziałem, że to właśnie z sektorem IT chcę mieć do czynienia w przyszłości. Kontakt z komputerami mam od najmłodszych lat. Jako przyszły informatyk, od dziecka traktowałem je jako wielopłaszczyznowe narzędzie, a nie tylko maszynkę do grania.

Doświadczenie

Informatyką zacząłem interesować się na poważnie w wieku 13 lat. We wrześniu 2013 roku zacząłem uczyć się programowania w języku C++. Jestem samoukiem - wszystkich materiałów do nauki szukałem w internecie. Wciąż posiadam kod od swoich pierwszych programów. Pamiętam z jaką radością pisałem w ferie swoją pierwszą prostą grę-strzelankę w 2D.

W marcu 2014 napisałem swoją pierwszą stronę internetową. Nie wyglądała ona dobrze, ale spełniała swoją funkcję - było czym się pochwalić w szkole :)

Od tamtej pory eksperymentowałem na wielu płaszczyznach - programowałem, zajmowałem się grafiką komputerową, tworzyłem muzykę i montowałem wideo. W 2015 roku dwa wykonane przeze mnie remixy znalazły się na kanale jednego z największych ówczesnych polskich youtuberów. Dzięki temu, w 2016 roku udało mi się osiągnąć milion wyświetleń na moich filmach.

W wakacje 2018 roku odbyłem w Warszawie praktyki jako informatyk na dziale HelpDesk. Realizując różne zgłoszenia serwisowe zobaczyłem, jak wygląda praca w dużej firmie.

Aktualnie jestem tuż po maturze. Prowadzę również korepetycje z języka C++ dla uczniów starszych klas podstawowych oraz klas średnich, którzy nie wiedzą jak zacząć swoją przygodę z programowaniem.

POSIADANE CERTYFIKATY:

  • E.12 - Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych
  • E.13 - Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami
  • E.14 - Tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami
  • Certyfikaty akademii Cisco - CCNA R&S sem. 1 i 2 oraz CPA: Programming Essentials in C++

Ach! No i co najważniejsze - potrafię dobrze szukać w Google :)

Kontakt

Preferuję kontakt telefoniczny pod numer 502 078 755. Jeżeli nie odbiorę, proszę zadzwonić później, bądź zostawić mi smsa, żebym oddzwonił.

Można też przesłać mi maila lub zostawić wiadomość na messengerze.

background