Usługi informatyczne Wołomin

WWLserwis.pl powstał po to, by pomóc z każdym informatycznym problemem. Z tego względu, oferuję Państwu szeroki wachlarz przeróżnych usług informatycznych, by wpasować się w Państwa najróżniejsze wymagania.

Dokładny opis mojego działania znajdziesz na podstronie „Serwis komputerowy”.

Pogotowie komputerowe

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, bo...

Skontaktuj się ze mną pod numerem 502 078 755 i przedstaw swój problem.

Najczęściej wykonywane usługi komputerowe

Przyśpieszenie pracy laptopa

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że zacinający się laptop kupiony kilka lat temu da się tanim kosztem doprowadzić do stanu, w którym będzie pracował nawet kilkunastokrotnie szybciej! Większość laptopów dostępnych na sklepowych półkach kilka lat temu wyposażana była w bardzo pojemne - lecz także bardzo wolne - dyski twarde. Obecnie, wymiana starego dysku na nowy dysk półprzewodnikowy stanowi jedną z najczęściej wybieranych usług informatycznych. Dzięki temu laptopy, które (przykładowo) na dysku HDD uruchamiały się minutę, na nowym dysku SSD uruchomią się w mniej niż 15 sekund!

Co więcej, laptop po uruchomieniu będzie od razu gotowy do pracy - przeglądarka załaduje się w mgnieniu oka!

Naprawa grzejącego się laptopa

Komputery z biegiem czasu stają się mocno zakurzone, a położona na procesorze pasta termoprzewodząca traci z czasem swoje właściwości. Długo nieczyszczony laptop potrafi się mocno zgrzać co prowadzi do obniżenia taktowania procesora (czyli spowolnienia działania całego urządzenia), bądź nawet do wyłączania w trakcie pracy, w celu ochrony przed stopieniem innych elementów. Usługa całkowitego rozkręcenia i wyczyszczenia laptopa wraz z wymianą pasty na świeżą również jest jedną z najczęściej wybieranych usług informatycznych, pozwalającą na długo cieszyć się swoim laptopem w niezachwianej kondycji.

Aktualizacja systemu Windows 7/8 do Windows 10

Podstawowe wsparcie dla starszych systemów Windows utraciło już swoją ważność. Co więcej, system Windows 7 i starsze nie otrzymują już żadnych łatek bezpieczeństwa. W celu zapewnienia sobie maksymalnego bezpieczeństwa, wszystkie urządzenia ze starszym systemem powinny zostać zaaktualizowane do najnowszej wersji systemu jakim jest Windows 10.

Zwiększenie zasięgu Wi-Fi w domu

Założyłeś właśnie światłowód i okazuje się, że jego zasięg ogranicza się jedynie do parteru? Rozszerzenie sieci o kolejny router poprowadzony na piętro nie będzie żadnym problem. Zwiększenie zasięgu swojej sieci Wi-Fi to usługa informatyczna, na którą decyduje się wiele osób zdenerwowanych tym, że muszą biegać po własnym mieszkaniu w celu poszukiwania zasięgu.

Inne usługi informatyczne

Wykonuję o wiele więcej! Zadzwoń pod numer 502 078 755 i opisz swój problem, a postaram się pomóc.