Serwis komputerowy Radzymin

Mieszkasz w Radzyminie bądź innym miejscu na terenie powiatu wołomińskiego a Twój PC właśnie przestał działać zgodnie z oczekiwaniami? Uruchamia się, ale wyświetla komunikat błędu, którego nie rozumiesz?

Nie ma potrzeby się martwić - trafiłeś na serwis komputerowy, który postara się znaleźć najbardziej kompleksowe rozwiązanie dla każdego informatycznego problemu.

Serwis laptopów

Twój laptop został zalany kawą bądź spadł ze stołu? Zamiast normalnie się uruchomić wyświetla komunikat o problemie albo potrzebie przywrócenia systemu? Boisz się, że został zawirusowany? A może ze względu na swoje lata grzeje się i potrzebuje wyczyszczenia bądź przyśpieszenia?

Naprawię bądź zmodernizuję każdy laptop wszystkich marek takich jak HP, Asus, Samsung itd.

Serwis komputerów stacjonarnych

Podobnie jak w przypadku laptopów - oferuję kompleksową naprawę, konserwację i modernizację wszystkich stacjonarnych jednostek PC.

Inne usługi informatyczne

Dobry serwis komputerowy powinien oferować więcej niż wymianę wadliwych części. Oferuję również usługi takie jak:

Problemy powiązane z sektorem IT mogą być naprawdę zróżnicowane, dlatego zapraszam do kontaktu nawet jeżeli nie znalazłeś powyżej usługi której potrzebujesz.

Jak dostarczyć uszkodzony sprzęt komputerowy?

Jeżeli jesteś z Radzymina bądź okolic, które znajdują się w obszarze darmowego dojazdu (mapę darmowego dojazdu znajdziesz tutaj), zapewniam darmowy transport sprzętu w obie strony. Działam na terenie całego powiatu Wołomińskiego, dlatego za opłatą oferuję również dojazd do Tłuszcza, bądź jeszcze dalej.

Jeżeli jednak wolisz przywieźć sprzęt osobiście - zadzwoń, żeby umówić się na konkretną godzinę. Lokalizację serwisu znajdziesz pod tym adresem.

Pogotowie komputerowe

Wiele usług da się wykonać jedynie bezpośrednio u klienta. Jeżeli potrzebujesz wsparcia IT u siebie w domu, zadzwoń i umów się na wizytę informatyka.

Gwarancja zadowolenia

WWLserwis.pl to setki zadowolonych klientów. Gwarantuję konkurencyjne ceny, darmowy dojazd, oraz szybki czas reakcji - również w niektóre święta i weekendy.

Dodatkowo, jeżeli problemu nie uda się usunąć bądź jego naprawa okaże się nieopłacalna - nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów!

Naprawa komputerów i laptopów, a bezpieczeństwo danych

Wszystkie dane dostarczone na nośnikach nie są przeze mnie w żaden sposób kolekcjonowane, a w przypadku gdy do naprawy konieczne okaże się ich przegranie na inny, tymczasowy nośnik - po ukończeniu pracy zostaną natychmiast usunięte.